wtorek, 13 stycznia 2015

Bohaterowie :

Główni bohaterowie :

Harry 'Harold' Edward Styles, 20 lat :
Urodzony 1 lutego 1994 roku w Holmes Chapel. Gdy był mały, jego rodzice się rozwiedli, przez co jego mama zaczęła pić. Z siostrą też nie miał za dobrego kontaktu. Jego siostra - Gemma - opuściła się w nauce przez sytuację, które panowała w domu. Gdy miał 15 lat, wstąpił do najgroźniejszego gangu. Harold z czasem stawał się coraz lepszy w to, co robi czyli w sprzedaży narkotyków, handel dziećmi, prostytutkami, bezbronnymi dziewczynami napotkanymi przez przypadek, branie udziałów w nielegalnych walkach, hazard. Po śmierci pierwszego szefa, to on został przywódcą gangu.

Diana Pain, 20 lat :
Urodzona 15 lipca 1994 roku także w Holmes Chapel. Pochodzi z zamożnej rodziny, niczego jej nie brak, Może oprócz miłości. Nie tylko od rodziców, ale chciałaby mieć kogoś, kto ją zrozumie, zostanie z nią na zawsze. Jej rodzice, pomimo że kochają dziewczynę, wiecznie się kłócą, przez co dziewczyna zamyka się sama w sobie, nie mówi nikomu o swoich problemach. Nie wytrzymując tych wszystkich zdarzeń, Diana od pewnego czasu samookalecza się. Myślała, że to pomoże. Jedyne co się zmienia, to jej ciało, gdzie przybywa coraz więcej blizn.

Bohaterowie poboczni :

Anne Cox :
Rodzicielka Harry'ego i Gemmy. Zagubiona kobieta, która po rozwodzie z jej byłym mężem wlewa alkohol w swój organizm. Dzieci, które nadal kocha, zostawiły ją. Nie wiedziała, co się z nimi dzieje, gdzie są, czy żyją.

Gemma Styles :
Córka Anne, siostra Harry'ego z którym nie miała nigdy dobrego kontaktu, zawsze się kłócili. Tylko ona wiedziała, czym zajmuje się jej brat. 
John Pain:
Ojciec Diany. Od jakiegoś czasu źle dogaduje się ze swoją żoną, gdyż posądza ją o zdradę, przez co w domu panuje bardzo napięta atmosfera.  Pracuje jako szef kilku bogatych nieruchomości. 

Kate Pain :
Matka Diany, żona Johna. Mąż myśli, że ona go zdradza, przez co powoduje ciągłe awantury. Najbardziej na świecie kocha Dianę, dla niej poświęci nawet własne życie. Kobieta wraca późnymi wieczorami bardzo często, przez co staje się tajemnicza.



Za wszeeeelkie błędy bardzo przepraszam. :*
Mam nadzieję, że polubicie to ff. :)
Prolog pojawi się jutro. xx



















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Theme by violette